AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ İmam Hatip Okulları Müdürleri İle Birlikteydi
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ İmam Hatip Okulları Müdürleri İle Birlikteydi](/meb_iys_dosyalar/2019_08/28120319_photo_2019-08-28_10-48-59.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, ilimiz genelinde görev yapan Din Öğretimi Genel Müdürlüğü' ne bağlı İmam Hatip Okullarımızın müdürleri ile istişare ve değerlendirme toplantılarında birlikte oldu.
Okullar bazında 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı değerlendirmesini yaparak; yapılacak çalışmalar, akademik başarının artırılması ve projeler üzerinde özellikle duran Sayın OKUMUŞ tüm okul müdürlerinin yeni eğitim-öğretim yılında başarı çıtasını yükseltmelerini istedi.