AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ, KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ BÜYÜK ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, yanlarından geçtikleri apartmana dev Türk bayrağı asıldığını gördükleri sırada saygı duruşunda bulunup, İstiklâl Marşı okuyan öğrencilerimizi makamında misafir etti.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ, KENDİLERİ KÜÇÜK YÜREKLERİ BÜYÜK ÖĞRENCİLERİMİZİ AĞIRLADI.

Hafta sonunda Efeler ilçemiz Ata Mahallesinde iki vatandaşımız İdlib'de rejim unsurlarının hava saldırısında şehit olan Mehmetçikler için apartmanlarına dev Türk bayrağı astılar.

Bu sırada apartmanın yanından geçerken bu olayı gören Fitnat Nihat Azizler İlkokulu'ndan Serhat SAZ ve Berat SAZ, Avukat Cevat Aldemir Ortaokulu'ndan Şahin SAZ, Hüseyin Toprak SATILMIŞ, Hacı Celal Oto Ortaokulu'ndan Kadir KAYA, Efeler Ortaokulu'ndan Elber KAYA saygı duruşunda bulunduktan sonra, İstiklal Marşı'mızı okumaya başladılar.

Bayrağı asan vatandaşımız Yakup TAYYAR'ın kızı Emirnaz TAYYAR tarafından bu anların kamerayla kaydedilmesiyle ulusal basında yer bulan bu olay ile her Türk çocuğunun kalbinde vatan, millet, bayrak sevgisiyle doğduğu bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Öğrencilerimizle bir süre sohbet ederek, örnek davranışları nedeniyle tebrik eden Sayın OKUMUŞ, öğrencilerimize hediye takdiminde bulundu.

02-03-202002-03-202002-03-202002-03-202002-03-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.