AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Nazilli Güzelköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezini Ziyaret Etti

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Nazilli Güzelköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ilimiz Nazilli ilçesi Güzelköy Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi' nde, Nazilli Kaymakamı Sayın Sedat Sırrı ARISOY ve protokol üyeleri ile birlikte bir dizi etkinliğe katıldı.

Okulumuz öğrencilerinin mezuniyet törenlerinde sevinçlerine ortak olan Sayın OKUMUŞ ve protokol üyeleri ardından Bakanlığımız tarafından okulumuza yaptırılan "Uygulama Evi" nin açılışını gerçekleştirerek incelemelerde bulundular.

İl Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, özel eğitimin yetersizliğin engele dönüşmesini önleyen, yetersizliği olan bireyin toplumda bağımsız hareket edebilen ve üretici olmasını sağlayan ve aynı zamanda becerilerini geliştiren bir eğitim hizmeti olduğunu bu nedenle ayrı bir önem taşıdığını belirtti. Ayrıca okulumuzda düzenlenen mezuniyet etkinliği için de emeği olan tüm eğitimcilerimize ve okul idarecilerine teşekkür eden Sayın OKUMUŞ başarılarının devamını diledi.

01-07-202101-07-202101-07-202101-07-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.