AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ OKULLARDA LGS HAZIRLIKLARINI İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR.
![İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ OKULLARDA LGS HAZIRLIKLARINI İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/10090606_1.jpg)
Sınava hazırlık sürecini bizzat sahada takip eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Efeler ilçemizde Liselere Geçiş Sistemi kapsamında yapılacak merkezi sınavın uygulanacağı okullarda incelemelerde bulunarak; gittiği okullarda bahçe ve binalara giriş için alınan düzen, koridor ve salonlarda alınan tedbirler, temizlik ve dezenfekte çalışmaları hakkında bilgi aldı.