AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ, ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ.
![İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ, ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_04/09151230_WhatsApp_Image_2021-04-09_at_15.01.24_1.jpg)
İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, 6-9 Nisan tarihleri arasında Aydın Ölçme Değerlendirme Merkezimizde düzenlenen "Ölçme ve Değerlendirme Kursu"nda ölçme değerlendirme merkezi ekibi ve katılımcı öğretmenleri ziyaret ederek; önümüzdeki günlerde merkezimizde devam edecek olan hizmetiçi eğitimlerle ilgili bilgi aldı