AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubemizden Brifing Aldı
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubemizden Brifing Aldı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/29105203_photo_2019-05-29_10-54-45.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Şubemizden, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılında Bakanlığımız Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yapılan TIMSS, ABİDE, Ortak Sınavlar ile ilgili ilimizdeki uygulama süreçleri ve sonuçları ile ilgili brifing aldı.