AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları Temsilcileri İle Birlikteydi.
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları Temsilcileri İle Birlikteydi.](/meb_iys_dosyalar/2019_02/06161802_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, ilimiz genelinde faaliyet gösteren Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kurslarının kurucu/kurucu temsilcisi/kurum müdürleriyle “Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliği” üzerinden genel değerlendirme ve paylaşımlarda bulundu.