AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Söke İlçemizdeki MTSK Sınav Noktası ve Okullarımızda İncelemelerde Bulundu..
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Söke İlçemizdeki MTSK Sınav Noktası ve Okullarımızda İncelemelerde Bulundu..](/meb_iys_dosyalar/2018_12/24093155_IMG-20181222-WA0035.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, 22.12.2018 Cumartesi günü Söke İlçemizdeki MTSK Sınav noktasında denetlemelerde bulunarak; Söke Çeltikçi Ortaokulu ve Hilmi Fırat Anadolu Lisemizde hafta sonları devam etmekte olan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımızdaki öğrencilerimizi ziyaret ederek, öğretmenler odasında öğretmenlerimizle sohbet ederek istişarelerde bulundu.