AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Stockholm Yolcusu Aydın Fen Lisesi Öğrencileri İle Birlikteydi

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ Stockholm Yolcusu Aydın Fen Lisesi Öğrencileri İle Birlikteydi

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, Türkiye Gençler Su Ödülü Yarışması için hazırladıkları proje ile Türkiye 1'incisi olan Aydın Fen Lisesi öğrencilerimiz Ali Semih URAL ve Kaan UZ ile Danışman Öğretmenleri Emine ALTINSOY'u makamında ağırladı.

 

Ülkemizi İsveç-Stockholm'de düzenlenecek olan ve 39 ülkenin katılacağı "Stockholm Junior Water Prize" yarışmasında temsil edecek olan öğrencilerimiz Ali Semih Ural ve Kaan Uz hazırlamış oldukları "Monitoring of Household Water Usage with Internet of Things, Cloud Database and Pressure Control" adlı proje hakkında İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ'a bilgi verdiler. Aynı projeleriyle " TÜBİTAK 52. Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması" finalinde pek çok projenin arasından sıyrılarak Yazılım alanında Teşvik Ödülü kazanan öğrencilerimiz ile danışman öğretmenimizi tebrik eden Sayın OKUMUŞ kendilerine Dünya Finali'nde başarılar diledi.

23-06-2021

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.