AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ "Telafide Ben de Varım" Programı Kapsamında Bisiklet Turuna Katıldı

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, "Telafide Ben de Varım" programı tanıtım etkinliklerine Kuşadası Milli Park'ta Müdürlüğümüz tarafından gerçekleştirilen "Doğa Yürüyüşü" nün ardından Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bisikletliler Derneği Aydın Şubesi ortak organizasyonu ile düzenlenen "Bisiklet Turu" ile devam etti.

Efeler Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünden başlayarak Kent Meydanına kadar devam eden, öğretmenlerimiz ve öğrencilerimizden oluşturulan kortej ile düzenlenen "Bisiklet Turu" renkli görüntülere sahne oldu. İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, "Telafide Ben de Varım" programının ana felsefesine uygun olarak düzenlenen organizasyonun ilimiz genelindeki 9.580 etkinlikten biri olduğunu ve özellikle öğrencilerimizin fiziksel ve sosyal duygusal açıdan gelişimlerini desteklemesi açısından önem taşıdığını vurgulayarak, organizasyonda emeği geçen tüm katılımcılara teşekkür etti.

05-07-202105-07-202105-07-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.