AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Türk Eğitim-Sen Aydın Şube Başkanı İle Birlikteydi
![İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ, Türk Eğitim-Sen Aydın Şube Başkanı İle Birlikteydi](/meb_iys_dosyalar/2019_07/24163350_2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ; ilimiz genelinde öğrencilerimizin akademik başarısını artırmaya yönelik tedbirler, eğitim-öğretimin her kademesinde genel anlamda ilimizin başarısını artırmak için yapılacaklar ve önerileri değerlendirmek üzere Türk Eğitim-Sen Aydın Şube Başkanı Veli YILDIRIM ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.