AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ’ un Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantımız Yapıldı…

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ’ un Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantımız Yapıldı…

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantımız, ilimiz Germencik İlçesi Halk Eğitimi Merkezi Toplantı Salonu’nda 17 İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımlarıyla; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’ un Başkanlığında gerçekleştirildi.

Toplantı başlangıcında Germencik Halk Eğitimi Merkezi idareci ve öğretmenleri tarafından karşılanan Sayın OKUMUŞ, merkezin çalışmaları hakkında öğretmenlerimizden bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı’nda ise 08-17.Ocak.2019 tarihleri arasında Bakanlığımız Teftiş Kurulu Başkanlığı Bakanlık Maarif Müfettişleri tarafından ilimiz genelinde yapılan rehberlik ve denetimler sonucunda ilçelerimize tebliğ edilen denetim raporlarının ilçeler bazında değerlendirilmesi, 2018-2019 Eğitim-Öğretim Yılı II.Kanaat Döneminde okul ve kurumlarımız tarafından yapılacak sosyal etkinlik ve faaliyetler ile merkezi sınavlar ve temel eğitimden ortaöğretime geçişte dikkat edilecek hususların görüşülmesi üzerinde durulurken, ilimiz genelinde uygulanmakta olan projeler hakkında da istişarelerde bulunuldu.

03-04-2019

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.