AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR MEKTUBU GÖNDERDİ.

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, salgın sürecinde devam eden özverili çalışmalarından dolayı ilimizde görev yapan tüm yönetici ve öğretmenlere teşekkür mektupları gönderdi.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERİMİZE TEŞEKKÜR MEKTUBU GÖNDERDİ.

İlk mektubunu okulları sürekli dezenfekte ederek her an hazır tutan, uzaktan eğitimin ders programlarını titizlikle koordine ederek planlayan, vefa destek gruplarındaki gönüllü çalışmalarıyla ihtiyaç sahiplerinin yanında olan, filyasyon ekiplerinde görev alarak virüsle mücadelenin sahadaki kahramanları olan okul yöneticilerine gönderen Sayın OKUMUŞ, eğitim camiasının temsilciliğini başarılı bir şekilde üstlendikleri için tüm okul yöneticilerine teşekkür etti.

İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ ikinci mektubunu ise eğitim kubbesinin kilit taşı olan öğretmenlere göndererek, öğretmenlerin uzaktan eğitimi sürdürülebilir kılmak için her dijital kanalı denediğini; masayı veya dolap kapağını yazı tahtası, evdeki malzemeleri ise sınıf eşyası yaptığını; camdan, balkondan el sallayabilme ümidiyle öğrencilerini evlerinin karşısında ziyaret ettiğini; ev halidir demeden aynı sınıftaymış gibi ciddiyet ve vakar ile bilgisayar başında ders anlattığını; salgına inat yaz aylarından itibaren okullarda yüz yüze destekleme ve yetiştirme kursları verdiğini hatırlattı.

         İlk günden itibaren kurulan vefa destek gruplarında ve bugünlerde sahada olan filyasyon ekiplerinde gönüllü olarak görev aldıkları, karşılık beklemeden dayanışma ve özveri ruhu ile salgın mücadelesinde nefer, büyüklerimizi korumada destek oldukları için tüm öğretmenlere de teşekkür eden Sayın OKUMUŞ, en kısa sürede tüm öğrenci ve öğretmenlerle sınıflarda, öğretmen odalarında, bahçelerde ve okullarda buluşmayı temenni ederek mektuplarına son verdi.

       

          Yöneticilere gönderilen mektup metnine ulaşmak için tıklayınız. 

          Öğretmenlere gönderilen mektup metnine ulaşmak için tıklayınız.

06-10-202006-10-202006-10-202006-10-202006-10-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.