AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ'UN, YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN BAŞARI MESAJI...

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, 27/28.06.2020 tarihlerinde yapılacak olan YKS için öğrencilerimize başarı mesajı yayımladı.
İL MÜDÜRÜMÜZ SAYIN OKUMUŞ'UN, YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLER İÇİN BAŞARI MESAJI...

           Sevgili gençler;

         Başarı hikâyesi olan her insan; hedefi ve bir ideali olan sizler için rol model olabilir. Anadolu topraklarında, orta gelirli bir ailenin 8 çocuğundan biri olarak dünyaya gelen Aziz Sancar bu duruma güzel bir örnektir mesela. Çünkü o, son dönemlerin en çok dikkat çeken bilim insanlarından biri olmayı başarmıştır. Onun hikâyesinden, siz gençlerin şunu anlaması gerekiyor: Yapılmış olanlar, yapılacak olanların teminatıdır.

         Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Böyle olursa bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü en üst seviyede kullanabilirsiniz. Bizler size inanıyor ve güveniyoruz. Başaracağınıza olan inancınızın sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüşmesi dileğimle hafta sonu hepinize başarılar dilerim.

            Seyfullah OKUMUŞ

            İl Millî Eğitim Müdürü

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.