AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, "Mevlana Haftası" Etkinliğine Katıldı
![İl Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ,](/meb_iys_dosyalar/2021_12/17122726_1.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, hayat felsefesi ve öğütleriyle gönüllerimize ışık tutan Hz. Mevlana'nın 748. vuslat yıl dönümü kapsamında Aydın İncirliova Spor Lisemizce düzenlenen " Mevlana Haftası" etkinliğine katıldı.
İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ ayrıca okulun birimlerini gezerek öğrencilerle bir araya gelip masa tenisi oynadı.