AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantımızı Gerçekleştirdik

Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği kapsamında 2019 Yılı Yaz Dönemi İlçe Milli Eğitim Müdürleri Kurulu Toplantımız, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ' un Başkanlığında 26.08.2019 Pazartesi günü Efeler İstiklal Anaokulu Toplantı Salonu'nda; İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve 17 İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımlarıyla yapıldı.

2018-2019 eğitim öğretim yılının genel değerlendirmesi, 2019-2020 eğitim öğretim yılına hazırlık (fiziki durum, donatım, inşaat vb) , Projeler, Ortaöğretime kayıt ve yerleştirme, ilçelerimizin personel durumu ve ihtiyaçları gündem maddeleriyle toplanan kurulumuzda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞ; önce eğitimci ve ardından birer eğitim lideri olarak tüm yöneticilerimizin kaybedecek tek bir günü olmadığından hareketle ilçelerimizde ve okullarımızda planlamalarını yapmalarını özellikle istedi.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.