AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantımız İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ’ un Başkanlığında Yapıldı..

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantımız İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ’ un  Başkanlığında Yapıldı..

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantımız İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’ un Başkanlığı’nda, Müdürlüğümüz Birim Amirleri ve 17 İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımlarıyla; ilimiz Efeler İlçesi İstiklal Anaokulu Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

 

İlçeler bazında 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı I.Kanaat Dönemi’ nin Değerlendirilmesi, Bakanlık Maarif Müfettişlerimiz Tarafından 07.01.2019-18.01.2019 tarihleri arasında yapılan denetim çalışmalarıyla, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı II.Kanaat Döneminde yapılacak iş ve işlemler ile Bakanlığımız tarafından yayınlanan 2023 Eğitim Vizyonu Belgesi kapsamında yapılacak çalışmaların istişare edildiği toplantıda Sayın OKUMUŞ;

“Milli eğitim camiası olarak çok geniş bir paydaş kitlesine hizmet veriyoruz. Bu büyük ailenin her ferdi bizim için çok önemli. Hepimiz birer eğitim neferi olarak çocuklarımızın geleceği için emek veriyor ve hayatlarını nakış nakış işliyoruz. Bu anlamda hepimiz; taşıdığımız sorumluluğun bilincinde, attığımız her adımın vebalini düşünerek hareket etmeli ve eğitimi bir adım nasıl öne götürebiliriz? sorusuna yanıt arayarak çalışmalıyız. Siz ilçe müdürlerimizin bu bilinç içerisinde, birer eğitim lideri olarak öğretmenlerimize yol gösterip rehberlik edeceğinize inanıyorum.” diyerek 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı II.Kanaat Dönemi’ nde tüm ilçelerimize başarılar diledi.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.