AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı …

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı …

 

İlimiz genelindeki 17 İlçe Milli Eğitim Müdürümüz; 01 Mart 2017 Çarşamba günü İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ nun Başkanlığı’nda İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Ahmet Tansel Sarayköylüoğlu, Vahit Çopur, Yücel Mavi ve İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Servet Taşkan, Ali Güder, Harun Dursun, Ahmet Mithat Karaman, Sabahattin Yakıcı’nın katılımı ile Efeler Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonu’ nda yapılan toplantıda bir araya geldi.

 

2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı II. Kanaat Döneminde yapılacak çalışmalar ve genel olarak Müdürlüğümüz tarafından izlenecek yönetim stratejisi üzerinde yoğunlaşılan toplantıda Sayın Çandıroğlu; “Devletimizin ve velilerimizin bizlere emaneti olan ve her kademede öğrenim gören çocuklarımıza en büyük müfettişin vicdanlarımız olduğunu unutmadan eğitim verilmesi gerektiğini belirterek, siz ilçe müdürlerimizin eş güdümünde eğitim camiasının tüm fertlerinin bu bilinçle hareket edeceği inancındayım” dedi.

 

İlçeler bazında birinci kanaat döneminde yapılan çalışmalar, devam eden okul inşaatları ve 2017 yılı için planlanan yatırımların da görüşüldüğü toplantıda okullarımızın fiziksel ve donanımsal yeterliliklerinin iyi bir eğitim için önemine değinildi. Yine ilçeler bazında akademik başarıların da değerlendirilmesi ile devam eden toplantıda; halen yürütülmekte olan değerler eğitimi alanındaki proje ve çalışmaların çocuklarımızın manevi anlamda öncelikle “vatansever” olarak yetişmeleri yönündeki önemi vurgulandı.

09-03-201709-03-201709-03-2017

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.