AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Bozdoğan ve Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞu Ziyaret Ettiler..
![İlimiz Bozdoğan ve Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞu Ziyaret Ettiler..](/meb_iys_dosyalar/2018_12/18154639_IMG_9547.jpg)
İlimiz Bozdoğan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet MADRAN ve Karpuzlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemal AĞIROL ile ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde görev yapan şube müdürlerimiz; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.