AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlimiz Kuşadası ve Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞu Ziyaret Ettiler..
![İlimiz Kuşadası ve Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın OKUMUŞu Ziyaret Ettiler..](/meb_iys_dosyalar/2018_12/18161826_IMG_9550.jpg)
İlimiz Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim ATAMAN ve Sultanhisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdinç GÜNER ile ilçe milli eğitim müdürlüklerimizde görev yapan şube müdürlerimiz; İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’u makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.