AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kütüphane Haftası Etkinlikleri Kapsamında Hep Birlikte "Okuma Etkinliği" Gerçekleştiriyoruz
![Kütüphane Haftası Etkinlikleri Kapsamında Hep Birlikte](/meb_iys_dosyalar/2023_03/30095940_okuma_etkinliYi_1.jpg)
Aydın İçin Okuma Vakti !
Kütüphane Haftası etkinlikleri kapsamında 30 Mart 2023 Perşembe günü ilimiz genelinde Müdürlüğümüze bağlı tüm resmi/özel okullarımızda, yönetici, öğretmen, personel ve öğrencilerimizin katılımı ile 3. ders saatinde bir ders saati süresince "Okuma Etkinliği" gerçekleştirilecektir.