AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisesi Müdürlerimiz Sayın ÇANDIROĞLU İle Birlikteydi…

Meslek Lisesi Müdürlerimiz Sayın ÇANDIROĞLU İle Birlikteydi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, ilimiz genelinde Mesleki ve Teknik Anadolu Liseleri’nde görev yapan okul müdürlerimiz ile Efeler Öğretmenevi Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

 

Bakanlığımızın mesleki eğitim politikaları ve 2023 yılı hedefleri doğrultusunda meslek liselerimizde yapılacak çalışmalar, eğitimde kalitenin artırılması ile özellikle bu alanda mezun öğrencilerimizin istihdam olanaklarının genişletilmesi noktasında okul müdürlerimizle istişarelerde bulunan Sayın ÇANDIROĞLU; “Bakanlığımız mesleki eğitimde çok büyük gelişmelere imza atarak öğrencilerimizin bu okullardan alanlarında uzman olarak mezun edilmeleri ve istihdam edildiklerinde kalifiye eleman olarak aranır ve tercih edilir personeller olarak yetiştirilmesini hedeflemektedir. Yapacağımız çalışmalar ve okullarımızdaki hedeflerimiz bu yönde olmalıdır. Ben sizlerin tecrübeli birer idareci olarak okullarımızda görev yapan öğretmenlerimizi bu yönde motive ederek gayret göstereceğinize ve başaracağınıza inanıyorum” dedi.

17-10-201817-10-201817-10-201817-10-2018

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.