AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE EYUDER ARASINDA EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER)  arasında, eğitim öğretim çalışmalarına yönelik gerçekleştirilecek eğitimlerin planlanması, projelerin hazırlanması, seminer, konferans, sunum ve faaliyetlerin düzenlenmesine yönelik protokol imzalanmıştır.
MÜDÜRLÜĞÜMÜZ İLE EYUDER ARASINDA EĞİTİMDE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve EYUDER Başkanı Adem ÇİLEK tarafından imzalanan protokolün amacı, ilimizdeki okul/kurumlarda yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik alanlarında uzman kişilerin rehberlik etmesi ve katkı sağlaması hususlarında taraflar arasında iş birliği sağlanmasıdır.

Protokolün kapsamı; proje yürütme kurulunun uygun göreceği okullarda veya kurumlarda seminer, panel, sempozyum, konferans ve diğer eğitim faaliyetleri düzenlemek, okullarda ve diğer kurumlarda protokol kapsamında yürütülecek faaliyetlere yönelik hazırlanacak broşür ve afişlerle bilgilendirme çalışmaları yapmak olarak belirlenmiştir.

Protokolün imza programında konuşan İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, yenilenen ve gelişen Türkiye'ye ayak uyduran, güncel eğitim faaliyetlerini takip eden ve kendini her daim yenilemeye açık olma konularında motive eden bireyler olma yolundaki okul yöneticilerini, öğretmenleri, öğrencileri ve eğitimin diğer paydaşlarını kendi alanlarında uzman kişiler tarafından bilgilendirmek için bu işbirliğinin yapıldığını ifade etti.

04-10-202004-10-202004-10-202004-10-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.