AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz İle tvDEN Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz İle tvDEN Arasında İşbirliği Protokolü İmzalandı

Müdürlüğümüz ile TvDEN Yayın Reklamcılık A.Ş. arasında Aydın Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Alanına destek olmak amacıyla ile "Radyo Televizyon Teknolojisini Destekleme İşbirliği" protokolü imzalanmıştır.

Valimiz Sayın Yavuz Selim KÖŞGER, İl Millî Eğitim Müdürmüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve TvDEN Yayın Reklamcılık A.Ş.  adına Sayın Emin AYDIN'ın katılarak imzaladıkları protokol kapsamında; öğrenci ve öğretmenlerin tvDEN'i ziyaret etmeleri, tvDEN'in atölyelerinden faydalanmaları, hafta içi belirlenen bir günde tvDEN ve ATLtv ortak yayınının gerçekleştirilmesi, tvDEN Yayın Reklamcılık A.Ş.  tarafından doküman ve diğer ekipmanların temin edilerek Aydın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Radyo Televizyon Alanının güncel teknolojiye kavuşturulması, 10 sınıftan itibaren alan öğrencilerimize burs verilmesi, burs alan öğrencinin 12. sınıfta İşletmelerde Meslek Eğitimi (İME) uygulamasını tvDEN bünyesinde yapması gibi çalışmalar icra edilecektir.

Protokolün verimli çalışmalara vesile olmasını temenni ederek çalışmalardan faydalanacak öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

03-01-202003-01-202003-01-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.