AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ve HABİTAT Derneği Arasında Öğretmen ve Öğrencilerimizin Gelişimlerine Yönelik İş Birliği Protokol İmzalandı

Müdürlüğümüz ve HABİTAT Derneği Arasında Öğretmen ve Öğrencilerimizin Gelişimlerine Yönelik İş Birliği Protokol İmzalandı

Hayata geçirdiğimiz Aydın Güçlü Gelecek Gelişim Programı kapsamında yürüttüğümüz Aydın Dijital Dönüşüm Projemiz kapsamındaki faaliyetlerin ve Habitat Derneği'nin öğretmen kapasite gelişimi odaklı ve ilkokul, ortaokul, lise öğrencilerine yönelik dijital ve sosyal farkındalık eğitimlerinin Müdürlüğümüz ve Habitat Derneği işbirliğiyle yürütülmesine dair protokol İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ve Habitat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sezai HAZIR tarafından imza altına alındı.

 

Geliştirilen işbirliği kapsamında yürütülmesi planlanan programlar sayesinde öğretmenlerimizin dijital araçlar yardımıyla 21. yüzyıl becerileri ve kapasite gelişim eğitimleri ile uygulamalar yapabilmeleri desteklenecektir. Böylece dijital araçları kullanabilen ve 21. yüzyıl becerileri ile ilgili çeşitli eğitimler alarak düzenlenen etkinliklere katılım sağlayan öğretmenlerimizin kapasitelerinin gelişimi sağlandığı gibi almış oldukları bu eğitimleri öğrencilerimize yönelik uygulamalarla aktarmaları da hedeflenmektedir.

 

Ayrıca, protokol kapsamında yapılacak faaliyetler ile Müdürlüğümüz tarafından yürütülen Aydın Dijital Dönüşüm Projemizin "bilgisayar bilimleri alanına ilgili ve bu konuda yetenekli öğrencilerin gelişimlerinin desteklenmesi" hedefine de katkı sağlanacaktır.

14-04-202214-04-2022

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.