AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜSİAD Kayseri ve Aydın Başkanları’nı Ağırladık…

MÜSİAD Kayseri ve Aydın Başkanları’nı Ağırladık…

         MÜSTAKİL Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Kayseri Başkanı Nedim OLGUNHARPUTLU ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile MÜSİAD Aydın Başkanı Murat AKSÜT ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU’ na hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

         Sektörler bazında eğitimde sanayi kuruluşları ile işbirliği üzerinde istişarelerde bulunulan toplantılarda, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU; Bakanlığımız tarafından Mesleki ve Teknik Eğitimin sürdürülebilir kalkınmanın en önemli unsurlarından biri olarak görüldüğünü ifade ederek ilimiz genelindeki Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerinde eğitimin kalitesini artırmak ve mezun öğrencilerimize istihdam olanakları sağlamak adına çalışmalara ağırlık verilerek tüm paydaşların görüşüne önem verildiğini ifade etti. Ayrıca beraber yürütülebilecek ortak projelerle ilgili paylaşımların da yapıldığı toplantılarda mesleki eğitim alanında yapılacak yatırımların ülkemizin geleceği açısından önemine de dikkat çekildi.

22-08-201722-08-201722-08-201722-08-2017

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.