AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS 2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğüne Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS 2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda İlimiz Milli Eğitim Müdürlüğüne Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

 

ÖSYM TARAFINDAN YAPILAN KPSS 2023/4 YERLEŞTİRMELERİ SONUCUNDA İLİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNE SÖZLEŞMELİ PERSONEL OLARAK YERLEŞEN ADAYLARA İLİŞKİN DUYURU

 

1-       KPSS 2023/4 Milli Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuç Belgesi,

 

2-       2022 KPSS Sonuç Belgesi,

 

3-       Kimlik Belgesinin aslı ve fotokopisi

 

 

4-       Diploma aslı veya onaylı örneği ile birlikte e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezuniyet belgesi,

( - Adaylar başvuru tarihinin son günü olan 06.06.2022 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir.

  - Posta yolu ile gönderecek adaylar için Öğrenim Belgesinin veya Üniversiteden onaylı ya da e-Devlet üzerinden alınacak barkodlu mezun belgesi,)

 

 

5-       E- Devlet üzerinden alınacak barkodlu güncel tarihli adli sicil ve arşiv kaydını gösterir belge,

 

6-       Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına ilişkin sağlık kurulu raporu.

 

 

7-       Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alıp/almadığınıza dair dilekçe Tıklayınız.

 

8-       Mal Bildirimi Tıklayınız

 

9-       3 adet Vesikalık, 1 adet Biometrik fotoğraf, (Son 6 ay içinde çekilmiş)

 

10-    Askerlik Durum Belgesi (Adaylardan askerlik hizmetini ifa edenlerden ya da edecek olanlar, Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar'ın "Yeniden Hizmete Alınma" başlıklı Ek-1 maddesi hükmü çerçevesinde görev yapacakları/yaptıkları kurumuna yazılı talepte bulunmaları halinde pozisyonları saklı tutulur)

 

 

11-    SGK Tescil ve Hizmet Dökümü (Güncel Tarihli ve e- Devlet üzerinden alınacak barkodlu nüshası)

 

Not:

1-       Belgelerin son teslim tarihi: 24.04.2023 tarihi Pazartesi günü mesai bitimine kadar.  (17:30)

2-       Belgeler bir dosya içerisinde Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü İnsan Kaynakları Yönetimi- 3 (Personel Atama) Şubesine şahsen elden ya da Posta ile teslim edilecektir. Postadaki gecikmeler ile süresi dışında yapılan müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.