AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ


Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU
İl Milli Eğitim Müdürü


ÖZGEÇMİŞİ:


1968 Yılında Kayseri’ de doğdu. İlkokulu Kayseri Düver İlkokulu’nda bitirerek ortaokulu Bünyan Lisesi Ortaokulu’nda okudu. Lise eğitimine Kayseri Bünyan Lisesi’ nde devam etti. 1996 yılında Gazi Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi’ nden mezun oldu.

 1996-2010 yılları arasında; Samsun -Vezirköprü Mezraa İlköğretim Okulu Müdür Yetkili Öğretmen, Adıyaman -Kahta Göçeri İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni, Adıyaman-Sincik Çamdere İlköğretim Okulu Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekili, Adıyaman-Sincik 75.Yıl Merkez Pansiyonlu İlköğretim Okulu Müdür Vekili, Adıyaman-Sincik Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Kurucu Müdürü ve Müdür Vekili, Gaziantep Nizip Yatılı İlköğretim Bölge Okulu Müdürü olarak görev yaptı.

2007 ve 2010 yılları içerisinde Bakanlığımızın düzenlemiş olduğu Pansiyon Yönetimi Seminerlerinde eğitim görevlisi olarak görev aldı. Yine Bakanlığımızın yayınlamış olduğu YİBO Yönetim Kılavuzu ile Mal ve Hizmet Alımları Kılavuzu Kitaplarını hazırlamıştır. İl Müdürlüğü görevinde de STEM ve  TÖM (Tam Öğrenme Merkezleri), “Geçmişim Geleceğim” gibi projeleri ülkemizde ilk defa uygulamıştır.  

2010-2016 yılları arasında sırasıyla Osmaniye Düziçi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kastamonu İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Kayseri  İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulundu. 2016 Yılı Ekim ayında Milli Eğitim Bakanlığı Bakanlık Müşavirliği görevine atanan Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU,  Sayın Bakanımızın Olurlarıyla Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevine 08 Şubat 2017 tarihinde başladı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın ÇANDIROĞLU evli ve iki çocuk babasıdır.

  


Gönder

Meşrutiyet Mah. Kültür Cad. Merkez/AYDIN - (256) 2151028-2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.