AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın ÇANDIROĞLU Başkanlığı’ nda Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı…

Sayın ÇANDIROĞLU Başkanlığı’ nda  Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı…

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU Başkanlığı’ nda; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve 17 İlçe Milli Eğitim Müdürümüzün katılımlarıyla 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Efeler Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda yapıldı.

 

İlimiz genelinde öğrencilerimizin genel merkezi sınavlardaki akademik başarı durumları, Müdürlüğümüz ARGE Birimi tarafından hazırlanarak ilimiz genelinde uygulanan projeler, okullarımızın fiziki durumları ve bakım-onarım ihtiyaçları ile Bakanlığımız Yatırım Programı kapsamında onaylanarak hayata geçirilen yeni okullarımızın inşaatları gibi ağırlıklı konuların istişare edilerek değerlendirildiği toplantıda özellikle ilçeler bazında her alanda elde edilen ilerlemeler; sayısal veriler ışığında bir önceki yıla göre durumlarıyla kıyaslanarak değerlendirildi.

 

Sayın ÇANDIROĞLU; özellikle değişen sınav ve öğrenci yerleştirme sistemleri hakkında açıklamalarda bulunarak, konuyla ilgili olarak ilçe milli eğitim müdürlüklerinin gerek tercih danışmanlık büroları ve gerekse okullarımız bazında oluşturulan danışmanlık birimleriyle konuya mutlaka sahip çıkılarak öğrencilerimizin ve velilerimizin belirsizlikte bırakılmamaları hususunu önemle vurguladı.

29-06-201829-06-201829-06-2018

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.