AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın ÇANDIROĞLU Bozdoğan İlçesi Okul Müdürleri ile Birlikteydi…

Sayın ÇANDIROĞLU Bozdoğan İlçesi Okul Müdürleri ile Birlikteydi…

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, 01.08.2018 Çarşamba günü ilimiz Bozdoğan İlçesi Bozdoğan Anadolu Lisesi Konferans Salonu’ nda Bozdoğan İlçemizde görev yapan okul müdürlerimizle bir araya geldi.

 

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı’ nın genel bir değerlendirmesini yaparak aynı zamanda yeni eğitim-öğretim yılı için okullarımızın fiziksel anlamda iyileştirilmesi, devam etmekte olan bakım ve onarımlar ile eğitim- öğretim alanında uygulanması planlanan projeler üzerinde istişarelerde bulunan Sayın ÇANDIROĞLU;

“Eğitime yapılan her türlü yatırım çocuklarımızın geleceği için yapılan yatırımlardır. Sizler okul yöneticileri olarak bu işin mutfağında sizlere teslim edilen emanetleri en iyi şekilde korumak ve devletimizin bekası için gelecek nesilleri yetiştirmekle yükümlü eğitim neferlerimizsiniz. Tecrübeleriniz, birikimleriniz ve ileriye dönük bakış açınızla aynı zamanda bizleri en iyi şekilde temsil edeceğinize olan inancımız tamdır.” diyerek yeni eğitim-öğretim yılının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

02-08-201802-08-2018

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.