AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın ÇANDIROĞLU, Efeler ve İncirliova Okul Müdürleri İle Birlikteydi….

Sayın ÇANDIROĞLU, Efeler ve İncirliova Okul Müdürleri İle Birlikteydi….

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, 15 Mart 2017 Çarşamba günü Özel TED EGE Koleji Konferans Salonu’ nda Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Yücel MAVİ ve İbrahim ATAMAN, İlçe Milli Eğitim Müdürleri Mustafa ÖZMEN ve Mustafa ÇALIŞKAN’ la birlikte ilimiz Efeler ve İncirliova İlçelerinde görev yapan her derece ve türdeki okul/kurum müdürleri ile bir araya geldi.

 

 

 

Okul Yöneticileri ile akademik başarıdan sosyal ve kültürel etkinliklere kadar okul yönetiminin her alanında konu başlıklarına değinen Sayın ÇANDIROĞLU; “Bizler devletin diğer memurlarından farklı olarak bizlere emanet edilen çocuklarımızın geleceği için varız. Devletimizin emaneti okullarımız, öğretmenlerimiz ve çocuklarımızın yükü ve sorumluluğu siz okul yöneticilerinin omuzlarındadır. Bu bilinç doğrultusunda öncelikle kendi vicdanınızı, yaptığınız işe müfettiş ederek emanet aldığınız okulları yönetmeniz gerektiği kanısındayım” dedi. Ayrıca eğitimin sadece müfredattan ibaret olmayan duygusal boyutunu da göz önüne alarak öğrenci merkezli ve sevgi dolu yaklaşımların tüm kurum personelince benimsenmesi gerektiğini belirtti.

 

 

 

Öğrencilerimize milli şuurumuzu, vatan ve bayrak sevgisini kazandıracak ilk basamağın okullarımız olduğunu ifade eden Sayın ÇANDIROĞLU; milli şuur ile donatılmış ve manevi değerlerine bağlı, insanlığa faydalı bir nesil yetiştirecek eğitim ordusunun dinamizmini yönetecek olan okul müdürlerimizin üstün bir gayret ve çaba içerisinde olacağı inancındayım diyerek toplantıya son verdi.


17-03-2017

17-03-2017

17-03-2017

 

 

 

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.