AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın ÇANDIROĞLU İmam Hatip Okulları Yöneticilerimiz İle Birlikteydi…

Sayın ÇANDIROĞLU İmam Hatip Okulları Yöneticilerimiz İle Birlikteydi…

 

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ve İl Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, ilimiz genelinde İmam Hatip Liseleri ile Ortaokullarında görev yapan okul müdürlerimiz ile ilimiz Efeler İlçesi Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Okul yöneticilerimiz ile yeni eğitim öğretim yılında yapacakları çalışmalar, Bakanlığımız Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından ülkemiz genelinde uygulanmakta olan projeler, akademik başarıyı artırıcı tedbirler ve eğitim kalitesinin iyileştirilmesi konularının özellikle ele alındığı toplantıda Sayın ÇANDIROĞLU; “Görev yaptığınız okullarımızın toplumumuz ve eğitim sistemimiz açısından ayrı bir önemi bulunmaktadır. Türk toplumu olarak manevi değerlerimiz ve hassasiyetlerimizin bizim için ayrı bir önemi ve kıymeti vardır. Okullarınız ve öğrencileriniz her açıdan bu hassasiyetleri karşılayabilecek ve yaptığı çalışmalar, elde ettiği başarılarla emsal olabilecek nitelikte olmalıdır. Bu yüzden sizlerden başarılarınız ve çalışmalarınızla ilgili güzel haberler ve gelişmeler bekliyoruz” dedi.

06-11-201806-11-201806-11-2018

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.