Sayın ÇANDIROĞLU Kuşadası İlçemizdeki Okul Müdürlerimizle Birlikteydi
![Sayın ÇANDIROĞLU Kuşadası İlçemizdeki Okul Müdürlerimizle Birlikteydi](/meb_iys_dosyalar/2018_10/11110556_10160631_1_2.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU, ilimiz Kuşadası İlçesi’nde görev yapan okul müdürlerimizle Güvercinada Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda bir araya geldi.
2018-2019 Eğitim Öğretim Yılında yapılacak çalışmaların değerlendirildiği istişare toplantısında; Müdürlüğümüz tarafından ilimiz genelinde uygulanmakta olan projeler, akademik başarının arttırılmasına yönelik çalışmalar, destekleme ve yetiştirme kurslarının verimliliği ve etkinliğini artırma çalışmalarının üzerinde özellikle duruldu.