AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"SEZAİ KARAKOÇ'LA HAYATIN ÖZNESİ" Konulu Resim Yarışması İşbirliği Protokolü İmzalandı

Aydın İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz İle Adnan Menderes Üniversitesi İletişim Fakültesi arasında resim yarışması protokolü imzalandı.


 

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz İle Aydın Adnan Menderes Üniversitesi (Adü) İletişim Fakültesi Dekanlığı Arasında "SEZAİ KARAKOÇ'LA HAYATIN ÖZNESİ" konulu resim yarışması işbirliği protokolü imzalandı.

Aydın İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah Okumuş ve Adnan Menderes Üniversitesi (Adü) İletişim Fakültesi Dekanı Sayın Yüksel Yalova tarafından imzalanan bu protokol ile düzenlenecek olan  "Sezai Karakoç'la Hayatın Öznesi" adlı resim yarışması kapsamında lise öğrencilerinin Şair Sezai Karakoç'u ve şiirlerini anlayabilmesi, şairin eserlerini unutulmaz kılarak hissettiği duyguların resmedilmesi hedefleniyor.

 

Yarışmaya Aydın İl Milli Eğitimine bağlı lise kademesindeki eğitim kurumlarında eğitim gören tüm öğrencilerimiz katılabilecekler. Ayrıca yarışmada birincilik, ikincilik, üçüncülük ve mansiyon ödülleri verilecek olup yarışmaya katılan tüm eserlerin gösterildiği sergi de düzenlenecektir

 

 

17-12-202117-12-202117-12-202117-12-2021

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.