AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Sıfır Atık Projesi” Sergileri Tüm İlçelerimizde Eş Zamanlı Olarak Gerçekleştirildi…

“Sıfır Atık Projesi” Sergileri Tüm İlçelerimizde Eş Zamanlı Olarak Gerçekleştirildi…

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde, Aydın Valiliği tarafından başlatılan ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından yürütülen ‘Sıfır Atık Projesi’ sergileri tüm ilçelerimizde aynı anda eş zamanlı olarak yapıldı.

Tüm ürünlerin geri dönüşüm malzemeleri ile yapıldığı serginin açılışını gerçekleştiren İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ, okullarımızın bu işin dinamosu olmasını istediğini, her okulun kendi çapında bir seferberlik başlatmasını, sonra velilerimize yani bireylere ulaşmasını, böylece “Sıfır Atık” farkındalığını dalga dalga evlere yayarak,  toplumumuzu teşvik etmemiz gerektiğini söyledi.

Ürünlerin sergilendiği tüm standlarda çalışmalar hakkında bilgi alan Sayın OKUMUŞ, inşallah yakın gelecekte önce okullarımızda, sonra tüm hanelerde ayrıştırma bilincine en kısa sürede ulaşılmasını temenni ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

29-04-201929-04-201929-04-201929-04-2019

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.