AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN? AYDIN EĞİTİM CAMİASI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA...

Aydın Valiliği öncülüğünde oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu"na katılan gönüllü öğretmenlerimiz, bugün yapılan ilk toplantıdan sonra vatandaşlarımıza destek vermeye başladı.
ŞİMDİ DEĞİLSE NE ZAMAN? AYDIN EĞİTİM CAMİASI VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA...

Her türlü toplumsal sıkıntıda birleşip kenetlenen kişisel "gen"lerimiz,  "millî karakter"e dönüşerek birlik, beraberlik ve yardımlaşma örneklerinin en güzelini ortaya koyuyor.

Tüm resmi-özel kurum ve kuruluşlarımızın korona virüsü ile verdiği mücadeleye Aydın eğitim camiamızın tüm paydaşları da ortak oluyor.

Aydın İl Millî Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görevli yöneticiler, güvenlik görevlileri, yardımcı hizmetler personellerimiz ile beraber gönüllü öğretmenlerimiz korona virüsü tedbirleri kapsamında dışarı çıkmalarına kısıtlama getirilen 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik oluşturulan "Vefa Sosyal Destek Grubu"ndaki görevlerine başladılar.

Bu bağlamda evde tek başına yaşayan ve ihtiyaçlarını karşılayacak yakını bulunmayan 65 yaş üstü ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın tespit edilmelerinin yanında 112, 155 veya 156 numaralı telefonlara bildirilen taleplerinin alınması, ihtiyaçlarının temin edilerek evlerine ulaştırılması gibi tüm görevlerde aktif olarak çalışmaya başlamışlardır.

23-03-202023-03-202023-03-202023-03-2020

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.