AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sultanhisar Zafer Ortaokulu Öğrencileri Türkiye Finallerinde İlimizi Temsil Etmeye Hak Kazandı.
![Sultanhisar Zafer Ortaokulu Öğrencileri Türkiye Finallerinde İlimizi Temsil Etmeye Hak Kazandı.](/meb_iys_dosyalar/2024_05/24155231_deneme.jpg)
2023-2024 Okul Sporlarında, Muğla ilinde yapılan Bocce Bölge Şampiyonasında Zafer Ortaokulu Yıldız Erkek Bocce Takımı, 16 takım arasından ilk 3'e girerek 5-8 Haziran'da yapılacak olan Türkiye Finallerinde ilimizi temsil etmeye hak kazanmıştır.
Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür eder Türkiye Finallerinde başarılar dileriz.