AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TIMSS-2019 Nihai Uygulamasına Seçilen Okullarımız İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ ve Bakanlık Yetkililerimiz Tarafından Ziyaret Edildi…

TIMSS-2019 Nihai Uygulamasına Seçilen Okullarımız İl Müdürümüz Sayın OKUMUŞ ve Bakanlık Yetkililerimiz Tarafından Ziyaret Edildi…

Uluslararası Eğitim Başarılarını Değerlendirme Kuruluşu (IEA) tarafından dört yıllık döngüler halinde Uluslararası Matematik ve Fen Eğilimleri Araştırması – TIMSS’in bir sonraki döngüsü olan TIMSS 2019 Nihai Uygulaması 1-15 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Seçkisiz örnekleme yöntemi (random) ile seçilen ve uygulamaya katılacak olan Kuşadası Soğucak Ortaokulu ile Koçarlı Cumhuriyet Ortaokulları Bakanlığımızı temsilen Temel Eğitim Genel Müdürlüğü İzleme ve Değerlendirme Daire Başkanlığı’ndan Sayın Hasan EKİNCİ ile birlikte Eğitim Ortamlarının ve Öğrenme Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanlığı’ndan Fulya DEMİRÖRS tarafından yerinde incelendi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ’ un da hazır bulunduğu incelemeler sonucunda izlenimlerini değerlendiren Sayın Hasan EKİNCİ “Öğrencilerin farkındalık düzeyleri ve hazır bulunurluk durumlarının çok iyi olduklarını söyleyebiliriz. Bu sürece katkı sağlayan başta Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğüne, Aydın Ölçme Değerlendirme Merkezine, İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerimize, okul müdürlerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederim.” dedi.

11-03-201911-03-201911-03-201911-03-2019

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.