AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesi

Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesi

Aydın İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesi düzenlenmiştir. Uzaktan Eğitimde Alternatif Yöntemler ve Materyal Arşivi Projesinin amacı; ilimizdeki ilkokul, ortaokul ve liselerde Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Oyun, Beden Eğitimi ve Spor, Müzik, Teknoloji ve Tasarım derslerinde uzaktan eğitim kapsamında kullanılan özgün sunum tekniklerini, eğitim ve öğretim yöntemlerini ve ders materyallerini derlemek ve yaygınlaştırılmasını sağlamaktır. Proje kapsamında Görsel Sanatlar, Beden Eğitimi ve Spor, Müzik, Teknoloji ve Tasarım, Beden Eğitimi ve Oyun derslerinde Aydın genelinden toplam 36 başvuru gerçekleşmiş, Ar-Ge birimi görevlilerinden oluşan komisyonun incelemesi sonucunda projelerin tamamı değerlendirilmeye uygun görülmüştür. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Eğitim Fakültesinde görev yapan alanında uzman 4 akademisyenin değerlendirmeleri sonucunda 23 proje kabul edilmiş ve e-arşiv oluşturulmuştur.

Projemize çalışmalarıyla katılım sağlayan değerli öğretmenlerimize, İnceleme Komisyonu ve Değerlendirme Komisyonu üyelerine teşekkür ederiz.

e-Kitapçık için tıklayınız.

Adnan Menderes Mah. Doğu Aydın Bulvarı No25/A Efeler / AYDIN - 0 (256) 2151028 2151007

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.