AYDIN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
VALİMİZ SAYIN HÜSEYİN AKSOY DÜNYA GENÇLER HALTER ŞAMPİYONASINDA AVRUPA 6'SI OLAN ÖĞRENCİMİZ BURCU İLDEM GERÇEKDEN'İ MİSAFİR ETTİ.
![VALİMİZ SAYIN HÜSEYİN AKSOY DÜNYA GENÇLER HALTER ŞAMPİYONASINDA AVRUPA 6'SI OLAN ÖĞRENCİMİZ BURCU İLDEM GERÇEKDEN'İ MİSAFİR ETTİ.](/meb_iys_dosyalar/2021_06/08151604_E3WZFV2WYAIEI7j.jpg)
Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfullah OKUMUŞ ile beraber Dünya Gençler Halter Şampiyonasında U-20 Kategorisinde Avrupa 6'sı olan, aynı zamanda kaldırdığı kilolar ile kendi kategorisi olan U-15'te Avrupa ve Türkiye rekoru kıran Efeler Mustafa Kiriş Ortaokulu öğrencimiz Burcu İldem GERÇEKDEN'i misafir etti.
Valimiz Sayın AKSOY öğrencimizi tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.